Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Nicolas Mr. Nicolas
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-13828824221 Email:1650259446@qq.com
Home > Produkte > Pjesët e makinës për vendosje panasonike > 1046925008 Panasonic Ai PIPE
1046925008 Panasonic Ai PIPE
1046925008 Panasonic Ai PIPE
1046925008 Panasonic Ai PIPE
 • 1046925008 Panasonic Ai PIPE
 • 1046925008 Panasonic Ai PIPE
 • 1046925008 Panasonic Ai PIPE

1046925008 Panasonic Ai PIPE

  Lloji i pageses: T/T
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: 1046925008

Additional Info

paketim: Dorëzimi i ajrit të shprehur

markë: Panasonic

transport: Air

port: Hong Kong,Shen Zhen

përshkrim i produktit

Pricemimi njësi i përpunimit është natyrisht më i ulët se një herë. Përmes një sistemi kaq të madh kontraktimi, Panasonic është shfrytëzuar në nivelin më të ulët të punëtorëve, përfshirë ata që punojnë në familje. Përdorni këto talente të buta dhe krijuese, të cilët janë të lirë dhe në gjendjen më të pafuqishme për të siguruar pasuri. Ky është një bazë e rëndësishme për ekzistencën dhe zhvillimin e Panasonic.

PIPE 1046925008 Pjesë rezervë Panasonic AI / Pjesë këmbimi Universale të UIC UIC

Numri i Pjesës: 1046925008
Emri i artikullit: PIPE
Gjendja: krejt e re nga Kina
Marka: Makinë Panasonic
1046925008 Pipe 2

1046925008 Pipe 4

1046925008 Pipe 3

Shenzhen Keith Electronic Equipment Co, Ltd "e vendosur në Baoan Qarkut, Shenzhen. Isshtë një furnizues i pajisjeve AI dhe SMT, pjesë këmbimi, harxhuese dhe materiale ndihmëse të konsumit në Kinë. Me kalimin e viteve, ne kemi siguruar pajisje dhe pjesë të përparuara për klientët tanë për të siguruar shërbim me cilësi të lartë. Dhe për tregun eksportues, ne po planifikojmë të zhvillojmë Evropën, Amerikën e Veriut, Amerikën e Jugut, Azinë Juglindore, Indinë dhe ku kanë nevojë për pjesë rezervë të pajisjeve SMT.
Filozofia e biznesit: bashkëpunimi, fitim-fitimi, inovacioni, ndihma e ndërsjellë
Ne i jemi përmbajtur konceptit të menaxhimit të markës së "përqëndrimit në cilësinë e produktit dhe nevojave të klientit", përmes zbatimit të inovacionit të hapur, menaxhimit të shkëlqyeshëm të funksionimit, zhvillimit të burimeve njerëzore dhe strategjive të tjera, për të ndërtuar në mënyrë gjithëpërfshirëse konkurrencën thelbësore të kompanisë, krijimin e klientit dhe vlerat shoqërore, dhe fitoni lavdërimet unanime të numrit të gjerë të klientëve dhe shoqërisë.
Produktet kryesore:
Makinë për vendosje Panasonic, Pjesë Makinerie për Vendosje Panasonike, Makinë për Vendosje Panasonike, Pjesë Makinerie Vendosje Panasonic, Pjesë Ushqyese Panasonike & Pjesë Ushqyese, Karrocë Ushqyese, SMT Squeegee etj. Për të mësuar më shumë rreth produkteve tona, ju lutemi na kontaktoni përmes adresës së mëposhtme të emailit, mezi bashkëpunimi juaj!

Kategoritë e Produktit : Pjesët e makinës për vendosje panasonike

Email tek ky furnizues
 • Mr. Nicolas
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim