Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Nicolas Mr. Nicolas
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-13828824221 Email:1650259446@qq.com
Home > Produkte > Pjesët e makinës për vendosje panasonike > X01A38126 MTKA008813AA Njësia e Panasonikut të AI Pjesë e SCISSORS
X01A38126 MTKA008813AA Njësia e Panasonikut të AI Pjesë e SCISSORS
X01A38126 MTKA008813AA Njësia e Panasonikut të AI Pjesë e SCISSORS
X01A38126 MTKA008813AA Njësia e Panasonikut të AI Pjesë e SCISSORS
 • X01A38126 MTKA008813AA Njësia e Panasonikut të AI Pjesë e SCISSORS
 • X01A38126 MTKA008813AA Njësia e Panasonikut të AI Pjesë e SCISSORS
 • X01A38126 MTKA008813AA Njësia e Panasonikut të AI Pjesë e SCISSORS

X01A38126 MTKA008813AA Njësia e Panasonikut të AI Pjesë e SCISSORS

  Lloji i pageses: T/T
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 1 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: X01A38126 MTKA008813AA​

Additional Info

paketim: dorëzimi i ajrit të shprehur

markë: Panasonic

transport: Air

port: Hong Kong,Shen Zhen

përshkrim i produktit

Pjesët Panasonic të AI SCISSORS UNIT X01A38126 / MTKA008813AA


Numri i Pjesës: X01A38126
Emri i artikullit: CUTTER
Gjendja: krejt e re nga Kina
Marka: Makinë Panasonic RHS2B

X01a38126 Scissors Unit

X01a38126 Scissors Unit

X01a38126 Scissors Unit


Shenzhen Keith Electronic Equipment Co, Ltd "e vendosur në Baoan Qarkut, Shenzhen. Isshtë një furnizues i pajisjeve AI dhe SMT, pjesë këmbimi, harxhuese dhe materiale ndihmëse të konsumit në Kinë. Me kalimin e viteve, ne kemi siguruar pajisje dhe pjesë të përparuara për klientët tanë për të siguruar shërbim me cilësi të lartë. Dhe për tregun eksportues, ne po planifikojmë të zhvillojmë Evropën, Amerikën e Veriut, Amerikën e Jugut, Azinë Juglindore, Indinë dhe ku kanë nevojë për pjesë rezervë të pajisjeve SMT.
Filozofia e biznesit: bashkëpunimi, fitim-fitimi, inovacioni, ndihma e ndërsjellë
Ne i jemi përmbajtur konceptit të menaxhimit të markës së "përqëndrimit në cilësinë e produktit dhe nevojave të klientit", përmes zbatimit të inovacionit të hapur, menaxhimit të shkëlqyeshëm të funksionimit, zhvillimit të burimeve njerëzore dhe strategjive të tjera, për të ndërtuar në mënyrë gjithëpërfshirëse konkurrencën thelbësore të kompanisë, krijimin e klientit dhe vlerat shoqërore, dhe fitoni lavdërimet unanime të numrit të gjerë të klientëve dhe shoqërisë.
Produktet kryesore:
Makinë për vendosje Panasonic, Pjesë Makinerie për Vendosje Panasonike, Makinë për Vendosje Panasonike, Pjesë Makinerie Vendosje Panasonic, Pjesë Ushqyese Panasonike & Pjesë Ushqyese, Karrocë Ushqyese, SMT Squeegee etj. Për të mësuar më shumë rreth produkteve tona, ju lutemi na kontaktoni përmes adresës së mëposhtme të emailit, mezi bashkëpunimi juaj!

Kategoritë e Produktit : Pjesët e makinës për vendosje panasonike

Email tek ky furnizues
 • Mr. Nicolas
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim