Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Nicolas Mr. Nicolas
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-13828824221 Email:1650259446@qq.com
Home > Produkte > Pjesët e makinës për vendosje panasonike > X02G51111 X02G51112 Pjesë rezervë Panasonic e Ujit FIXED
X02G51111 X02G51112 Pjesë rezervë Panasonic e Ujit FIXED
X02G51111 X02G51112 Pjesë rezervë Panasonic e Ujit FIXED
X02G51111 X02G51112 Pjesë rezervë Panasonic e Ujit FIXED
X02G51111 X02G51112 Pjesë rezervë Panasonic e Ujit FIXED
 • X02G51111 X02G51112 Pjesë rezervë Panasonic e Ujit FIXED
 • X02G51111 X02G51112 Pjesë rezervë Panasonic e Ujit FIXED
 • X02G51111 X02G51112 Pjesë rezervë Panasonic e Ujit FIXED
 • X02G51111 X02G51112 Pjesë rezervë Panasonic e Ujit FIXED

X02G51111 X02G51112 Pjesë rezervë Panasonic e Ujit FIXED

  Lloji i pageses: T/T
  Incoterm: FOB,CFR,CIF
  Min. urdhër: 1 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: X01A51055H1 N210094791AA X01L51105H1

Additional Info

paketim: dorëzimi i ajrit të shprehur

markë: Panasonic

transport: Air

port: Hong Kong,Shen Zhen

përshkrim i produktit

Implementimi i këtij sistemi kontraktues nga Panasonic ka buxhetin e vet. Pagat për frymë e këtyre ndërmarrjeve të vogla dhe të mesme janë shumë më të ulëta se ato të ndërmarrjeve të mëdha, dhe pajisjet e prodhimit dhe ndërtesat e fabrikës mund të thjeshtohen për shkak të komoditetit, i cili është i favorshëm për të kursyer investimet e pajisjeve. Disa kompani kontraktuese do të implementojnë kontraktimin e dytë dhe të tretë për ndërmarrjet më të vogla dhe të shpërndara kur nuk arrijnë të kryejnë kontratën.

X01A51055H1 N210094791AA X01L51105H1 X02G51112 Pjesë këmbimi Panasonic AI FJALA E FIKTUAR

Numri i Pjesës: X01A51055H1 N210094791AA X01L51105H1 X02G51112 X01A51054H1 N210094790AA X01L51104H1 X01A5105401 X02G51111
Emri i artikullit: BLADE FIXED
Gjendja: krejt e re nga Kina
Marka: Makinë Panasonic

X02g51112 Fixed Blade

X02g51112 Fixed Blade

X02g51112 Fixed Blade

X02g51111 Fixed Blade

Shenzhen Keith Electronic Equipment Co, Ltd "e vendosur në Baoan Qarkut, Shenzhen. Isshtë një furnizues i pajisjeve AI dhe SMT, pjesë këmbimi, harxhuese dhe materiale ndihmëse të konsumit në Kinë. Me kalimin e viteve, ne kemi siguruar pajisje dhe pjesë të përparuara për klientët tanë për të siguruar shërbim me cilësi të lartë. Dhe për tregun eksportues, ne po planifikojmë të zhvillojmë Evropën, Amerikën e Veriut, Amerikën e Jugut, Azinë Juglindore, Indinë dhe ku kanë nevojë për pjesë rezervë të pajisjeve SMT.
Filozofia e biznesit: bashkëpunimi, fitim-fitimi, inovacioni, ndihma e ndërsjellë
Ne i jemi përmbajtur konceptit të menaxhimit të markës së "përqëndrimit në cilësinë e produktit dhe nevojave të klientit", përmes zbatimit të inovacionit të hapur, menaxhimit të shkëlqyeshëm të funksionimit, zhvillimit të burimeve njerëzore dhe strategjive të tjera, për të ndërtuar në mënyrë gjithëpërfshirëse konkurrencën thelbësore të kompanisë, krijimin e klientit dhe vlerat shoqërore, dhe fitoni lavdërimet unanime të numrit të gjerë të klientëve dhe shoqërisë.
Produktet kryesore:
Makinë për vendosje Panasonic, Pjesë Makinerie për Vendosje Panasonike, Makinë për Vendosje Panasonike, Pjesë Makinerie Vendosje Panasonic, Pjesë Ushqyese Panasonike & Pjesë Ushqyese, Karrocë Ushqyese, SMT Squeegee etj. Për të mësuar më shumë rreth produkteve tona, ju lutemi na kontaktoni përmes adresës së mëposhtme të emailit, mezi bashkëpunimi juaj!

Kategoritë e Produktit : Pjesët e makinës për vendosje panasonike

Email tek ky furnizues
 • Mr. Nicolas
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim