Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Nicolas Mr. Nicolas
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-13828824221 Email:1650259446@qq.com
Home > Produkte > Pjesët e makinës për vendosje panasonike > X004-062G Pjesë rezervë Panasonic AI Pjesa e Rezervuar
X004-062G Pjesë rezervë Panasonic AI Pjesa e Rezervuar
X004-062G Pjesë rezervë Panasonic AI Pjesa e Rezervuar
X004-062G Pjesë rezervë Panasonic AI Pjesa e Rezervuar
 • X004-062G Pjesë rezervë Panasonic AI Pjesa e Rezervuar
 • X004-062G Pjesë rezervë Panasonic AI Pjesa e Rezervuar
 • X004-062G Pjesë rezervë Panasonic AI Pjesa e Rezervuar

X004-062G Pjesë rezervë Panasonic AI Pjesa e Rezervuar

  Lloji i pageses: T/T
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: X004-062G X00K04704

Additional Info

paketim: Dorëzimi i ajrit të shprehur

markë: Panasonic

transport: Air

port: Hong Kong,Shen Zhen

përshkrim i produktit

Për të siguruar një përvojë të sigurt në pritje dhe një përvojë të re audio-vizuale për njerëzit në pritje. Në vitin 2019, siguria e mbyllur e Panasonic do të zgjerojë fushën e biznesit të saj nga "dera" në "sistemin e integruar të sigurisë", dhe do të përtërij në fushën e biznesit "hyrje dhe dalje", duke kërkuar të bëhet një udhëheqës profesional i programit të importit dhe eksportit.

X00K04704 X004-062g Pjesë rezervë Panasonic AI Pjesa rezervë

Numri i Pjesës: X004-062G X00K04704
Emri i artikullit: BLADE MOVING
Gjendja: krejt e re nga Kina
Marka: Makinë Panasonic

X004 062g Moving Blade Detail 2

X004 062g Moving Blade Detail

X004 062g Moving Blade Detail 3

Shenzhen Keith Electronic Equipment Co, Ltd "e vendosur në Baoan Qarkut, Shenzhen. Isshtë një furnizues i pajisjeve AI dhe SMT, pjesë këmbimi, harxhuese dhe materiale ndihmëse të konsumit në Kinë. Me kalimin e viteve, ne kemi siguruar pajisje dhe pjesë të përparuara për klientët tanë për të siguruar shërbim me cilësi të lartë. Dhe për tregun eksportues, ne po planifikojmë të zhvillojmë Evropën, Amerikën e Veriut, Amerikën e Jugut, Azinë Juglindore, Indinë dhe ku kanë nevojë për pjesë rezervë të pajisjeve SMT.
Filozofia e biznesit: bashkëpunimi, fitim-fitimi, inovacioni, ndihma e ndërsjellë
Ne i jemi përmbajtur konceptit të menaxhimit të markës së "përqëndrimit në cilësinë e produktit dhe nevojave të klientit", përmes zbatimit të inovacionit të hapur, menaxhimit të shkëlqyeshëm të funksionimit, zhvillimit të burimeve njerëzore dhe strategjive të tjera, për të ndërtuar në mënyrë gjithëpërfshirëse konkurrencën thelbësore të kompanisë, krijimin e klientit dhe vlerat shoqërore, dhe fitoni lavdërimet unanime të numrit të gjerë të klientëve dhe shoqërisë.
Produktet kryesore:
Makinë për vendosje Panasonic, Pjesë Makinerie për Vendosje Panasonike, Makinë për Vendosje Panasonike, Pjesë Makinerie Vendosje Panasonic, Pjesë Ushqyese Panasonike & Pjesë Ushqyese, Karrocë Ushqyese, Cutter SMT etj. Për të mësuar më shumë rreth produkteve tona, ju lutemi na kontaktoni përmes adresës së mëposhtme të emailit, mezi bashkëpunimi juaj!

Kategoritë e Produktit : Pjesët e makinës për vendosje panasonike

Email tek ky furnizues
 • Mr. Nicolas
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim