Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Nicolas Mr. Nicolas
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-13828824221 Email:1650259446@qq.com
Home > Produkte > Pjesët e makinës për vendosje panasonike > Panasonic AI Spart Pjesa N606MRJ2-232
Panasonic AI Spart Pjesa N606MRJ2-232
Panasonic AI Spart Pjesa N606MRJ2-232
Panasonic AI Spart Pjesa N606MRJ2-232
 • Panasonic AI Spart Pjesa N606MRJ2-232
 • Panasonic AI Spart Pjesa N606MRJ2-232
 • Panasonic AI Spart Pjesa N606MRJ2-232

Panasonic AI Spart Pjesa N606MRJ2-232

  Lloji i pageses: T/T
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: N606MRJ2-232

Additional Info

paketim: Dorëzimi i ajrit të shprehur

markë: Panasonic

transport: Air

Vendi i origjinës: Japoni

port: Hong Kong,Shen Zhen

përshkrim i produktit

Matsushita Yukisuke beson se aftësia e një personi është e kufizuar. Nëse mbështeteni në mençurinë e një personi për të drejtuar gjithçka, edhe nëse bëni përparim të mahnitshëm, patjetër që do të ketë një ditë kur nuk do të funksionojë.Prandaj, Matsushita Electric Co, Ltd, nuk drejtohet vetëm nga kryeministri. Ajo nuk mbështetet vetëm në operacionet e kuadrove, dhe nuk mbështetet vetëm në mbikëqyrësit e menaxhimit për të operuar, por mbështetet në mençurinë e të gjithë punonjësve. "Menaxhimi i centralizuar i të gjithë punonjësve" të Matsushita Yukisuke është politika e biznesit të kompanisë.

Panasonic AI Spart Pjesa N606MRJ2-232

Numri i Pjesës: Shofer N606MRJ2-232
Gjendja: Origjinale e re
Marka: Makinë Panasonic RHS2B / RHSG

N606MRJ2-232 detail-2

N606MRJ2-232 detail-1

N606mrj2 232 Detail 1

Shenzhen Keith Electronic Equipment Co, Ltd "e vendosur në Baoan Qarkut, Shenzhen. Isshtë një furnizues i pajisjeve AI dhe SMT, pjesë këmbimi,
harxhuese dhe materiale ndihmëse të konsumit në Kinë. Me kalimin e viteve, ne kemi siguruar pajisje dhe pjesë të përparuara për klientët tanë
për të siguruar një shërbim me cilësi të lartë. Dhe për eksport tregu, ne po planifikojmë të zhvillojmë Evropën, Amerikën e Veriut, Amerikën e Jugut, Azinë Juglindore,
India dhe ku kanë nevojë për pjesë rezervë të pajisjeve SMT.
Filozofia e biznesit: bashkëpunimi, fitim-fitimi, inovacioni, ndihma e ndërsjellë
Ne kemi qenë duke iu përmbajtur konceptit të menaxhimit të markës së "përqëndrimit në cilësinë e produktit dhe nevojat e klientit", përmes zbatimit
të inovacionit të hapur, menaxhimit të shkëlqyer të funksionimit, zhvillimit të burimeve njerëzore dhe strategjive të tjera, për të ndërtuar në tërësi thelbin
konkurrueshmëria e kompanisë, krijoni vlera të klientit dhe shoqërisë dhe fitoni lavdërimet unanime të numrit të gjerë të klientëve dhe shoqërisë.
Produktet kryesore:
Makinë për vendosje panasonike, pjesë makine për vendosje panasonike, makine vendosje panasonike, pjesë makine për vendosje panasonike, panasonik
Pjesë ushqyese dhe ushqyese, karrocë ushqyese, SMT squeegee etj. Për të mësuar më shumë rreth produkteve tona, ju lutemi na kontaktoni përmes adresës së mëposhtme të emailit,
mirëpresim bashkëpunimin tuaj!

Kategoritë e Produktit : Pjesët e makinës për vendosje panasonike

Email tek ky furnizues
 • Mr. Nicolas
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim