Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Nicolas Mr. Nicolas
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-13828824221 Email:1650259446@qq.com
Home > Produkte > Pjesët e makinës për vendosje panasonike > N210156839AA UDHZUES Panasonic AI LM
N210156839AA UDHZUES Panasonic AI LM
 • N210156839AA UDHZUES Panasonic AI LM

N210156839AA UDHZUES Panasonic AI LM

  Lloji i pageses: T/T
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: N210156839AA

Additional Info

paketim: Dorëzimi i ajrit të shprehur

markë: Panasonic

transport: Air

port: Hong Kong,Shen Zhen

përshkrim i produktit

Prandaj, duhet të ketë një ndjenjë të përgjegjësisë; shitësi me shumicë duhet të jetë i sjellshëm. Në këtë mënyrë, kërkesa e ligjshme mund të bëhet në mënyrë të paskrupull; megjithëse një copë letër përdoret si dhuratë, klienti mund të jetë i lumtur. Nëse nuk ka dhuratë, buzëqeshja është gjithashtu një dhuratë e mirë; që kompania të punojë shumë, në të njëjtën kohë, për mirëqenien e stafit, mund të shprehet me trajtim ose metoda të tjera të përshtatshme; duke ndryshuar vazhdimisht ekranin e bukur, por edhe një nga mënyrat për të tërhequr klientët; Edhe nëse një copë letër është e humbur, ajo do të rrisë çmimin e mallrave; nëse mallrat nuk janë në dispozicion, dyqani nuk do t'i kushtojë vëmendje.

N210156839AA UDHZUES Panasonic AI LM

Numri i Pjesës: N210156839AA
Emri i artikullit: UDHZUES LM
Gjendja: krejt e re nga Kina
Marka: Makinë Panasonic

N210156839aa Lm Guide

Shenzhen Keith Electronic Equipment Co, Ltd "e vendosur në Baoan Qarkut, Shenzhen. Isshtë një furnizues i pajisjeve AI dhe SMT, pjesë këmbimi, harxhuese dhe materiale ndihmëse të konsumit në Kinë. Me kalimin e viteve, ne kemi siguruar pajisje dhe pjesë të përparuara për klientët tanë për të siguruar shërbim me cilësi të lartë. Dhe për tregun eksportues, ne po planifikojmë të zhvillojmë Evropën, Amerikën e Veriut, Amerikën e Jugut, Azinë Juglindore, Indinë dhe ku kanë nevojë për pjesë rezervë të pajisjeve SMT.
Filozofia e biznesit: bashkëpunimi, fitim-fitimi, inovacioni, ndihma e ndërsjellë
Ne i jemi përmbajtur konceptit të menaxhimit të markës së "përqëndrimit në cilësinë e produktit dhe nevojave të klientit", përmes zbatimit të inovacionit të hapur, menaxhimit të shkëlqyeshëm të funksionimit, zhvillimit të burimeve njerëzore dhe strategjive të tjera, për të ndërtuar në mënyrë gjithëpërfshirëse konkurrencën thelbësore të kompanisë, krijimin e klientit dhe vlerat shoqërore, dhe fitoni lavdërimet unanime të numrit të gjerë të klientëve dhe shoqërisë.
Produktet kryesore:
Makinë për vendosje Panasonic, Pjesë Makinerie për Vendosje Panasonike, Makinë për Vendosje Panasonike, Pjesë Makinerie Vendosje Panasonic, Pjesë Ushqyese Panasonike & Pjesë Ushqyese, Karrocë Ushqyese, Cutter SMT etj. Për të mësuar më shumë rreth produkteve tona, ju lutemi na kontaktoni përmes adresës së mëposhtme të emailit, mezi bashkëpunimi juaj!

Kategoritë e Produktit : Pjesët e makinës për vendosje panasonike

Email tek ky furnizues
 • Mr. Nicolas
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim