Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Nicolas Mr. Nicolas
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-13828824221 Email:1650259446@qq.com
Home > Produkte > Pjesët e makinës për vendosje panasonike > X02G51111 X02G51112 Pjesa Panasonic AI Pjesa e FIXERD
X02G51111 X02G51112 Pjesa Panasonic AI Pjesa e FIXERD
X02G51111 X02G51112 Pjesa Panasonic AI Pjesa e FIXERD
 • X02G51111 X02G51112 Pjesa Panasonic AI Pjesa e FIXERD
 • X02G51111 X02G51112 Pjesa Panasonic AI Pjesa e FIXERD

X02G51111 X02G51112 Pjesa Panasonic AI Pjesa e FIXERD

  Lloji i pageses: T/T
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: X02G51111 X02G51112

Additional Info

paketim: Dorëzimi i ajrit të shprehur

markë: Panasonic

transport: Air

Vendi i origjinës: Japoni

port: Hong Kong,Shen Zhen

përshkrim i produktit

Matsushita Electric ka eksportuar produkte dhe pjesë të ndryshme në Kinë që nga Kina filloi eksportimin e produkteve të saj në Kinë në vitin 1978. Nga ana tjetër, ajo gjithashtu siguron pajisje dhe teknologji prodhuese për pajisjet shtëpiake siç janë TV me ngjyra dhe pajisje AV, dhe promovon lokalizimin e këto produkte. Në Tetor 1987, Matsushita Electric Co, Ltd themeloi një kompani me ndërmarrje të përbashkët në Kinë (Pekin) për herë të parë.

X02G51111 X02G51112 Pjesa Panasonic AI Pjesa e FIXERD

Numri i Pjesës: X02G51111 X02G51112

Emri i artikullit: prestar
Gjendja: Origjinale E Re
markë: Panasonic Makinë: Seritë RL
Pjesë rezervë makinerie origjinale e re Panasonic AI RL131 Pjesë rezervë X02G51111 / X02G51112
Pjesë rezervë e makinës Panasonic AI për AVK, AV131, AV132, RL

describtion

Part Number  X02G51111 /X02G51112
Apprication Panasonic  RL131
Condition Brand new from Singapore 
Part name AI part X02g51112 Fixerd Blade

Shenzhen Keith Electronic Equipment Co, Ltd "e vendosur në Baoan Qarkut, Shenzhen. Isshtë një furnizues i pajisjeve AI dhe SMT, pjesë këmbimi, harxhuese dhe materiale ndihmëse të konsumit në Kinë. Me kalimin e viteve, ne kemi siguruar pajisje dhe pjesë të përparuara për klientët tanë për të siguruar shërbim me cilësi të lartë. Dhe për tregun eksportues, ne po planifikojmë të zhvillojmë Evropën, Amerikën e Veriut, Amerikën e Jugut, Azinë Juglindore, Indinë dhe ku kanë nevojë për pjesë rezervë të pajisjeve SMT.
Filozofia e biznesit: bashkëpunimi, fitim-fitimi, inovacioni, ndihma e ndërsjellë
Ne i jemi përmbajtur konceptit të menaxhimit të markës së "përqëndrimit në cilësinë e produktit dhe nevojave të klientit", përmes zbatimit të inovacionit të hapur, menaxhimit të shkëlqyeshëm të funksionimit, zhvillimit të burimeve njerëzore dhe strategjive të tjera, për të ndërtuar në mënyrë gjithëpërfshirëse konkurrencën thelbësore të kompanisë, krijimin e klientit dhe vlerat shoqërore, dhe fitoni lavdërimet unanime të numrit të gjerë të klientëve dhe shoqërisë.
Produktet kryesore:
Makinë për vendosje Panasonic, Pjesë Makinerie për Vendosje Panasonike, Makinë për Vendosje Panasonike, Pjesë Makinerie Vendosje Panasonic, Pjesë Ushqyese Panasonike & Pjesë Ushqyese, Karrocë Ushqyese, Cutter SMT etj. Për të mësuar më shumë rreth produkteve tona, ju lutemi na kontaktoni përmes adresës së mëposhtme të emailit, mezi bashkëpunimi juaj!

Kategoritë e Produktit : Pjesët e makinës për vendosje panasonike

Email tek ky furnizues
 • Mr. Nicolas
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim