Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Nicolas Mr. Nicolas
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-13828824221 Email:1650259446@qq.com
Home > Produkte > Pjesët e ushqyesit
Shërbimi Online
Nicolas

Mr. Nicolas

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Pjesët e ushqyesit

Kategoritë e produkteve të Pjesët e ushqyesit , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Pjesët e ushqyesit , furnizuesit Pjesë ushqyese Smt / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Pjesë ushqyese panasonike R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Pjesët e ushqyesit furnizuesit

Llojet e ushqyesit SMT,

1. makina të ndryshme smt me ushqyes të ndryshëm smt, por model të ndryshëm të së njëjtës makinë markë mund të përdorin të njëjtin ushqyes, si ushqyes panasonik.


2. Bazuar në madhësinë dhe llojet e përbërësve, ushqyesi smt mund të ndahet në tre lloje: nxitës tubi; Nxjerrësi i tabakës; Ushqyes me shumicë.
Nxjerrës kasetë me madhësi të ndryshme si: 8 mm, 16 mm, 24 mm, 32 mm, 44mm, 56 mm etj.


3. Bazë në gjendjen e furnizuesit, ushqyesi smt gjithashtu mund të ndahet në katër lloje: pjesë origjinale të furnizuesit SMT, pjesë të përdorura origjinale të furnizimit SMT, imitim / kopje të pjesëve të reja të ushqyesit SMT, imitim / kopje të përdorura të pjesëve të furnizuesit SMT,Ushqyesi origjinal është bërë nga prodhuesit origjinal të prodhimit të makinave smt. Për shkak të kërkesës së madhe për ushqyes smt, aktualisht ka shumë kopje të pjesëve të reja të furnizuesve. Cilësia e ushqyesve tanë është gjithashtu shumë e shkëlqyeshme dhe mezi pres bashkëpunimin tuaj!
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim