Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Nicolas Mr. Nicolas
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-13828824221 Email:1650259446@qq.com
Home > Produkte > Grykë panasonike
Shërbimi Online
Nicolas

Mr. Nicolas

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Grykë panasonike

Kategoritë e produkteve të Grykë panasonike , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Grykë panasonike , furnizuesit Grykë tip Cm / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Grykë Panasonic Bm Type R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Hundëzat Panasonic përdoren për të kapur përbërës nga ushqyesit Panasonic SMT dhe për ta montuar atë në PC. Kjo grykë SMT është projektuar posaçërisht dhe e përputhshme me makinat Panasonic të zgjedhjes dhe vendosjes. Grykat Panasonic kanë lloje të ndryshme për seri të ndryshme makinash Panasonic SMT. Llojet e hundëzave Panasonic përfshijnë grykë për grykën CM602, grykën NPM, hundën KME, hundën BM etj. Për më shumë informacion në lidhje me hundëzat Panasonic, vizitoni me mirësi faqen tonë të internetit zyrtare ose na kontaktoni.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim