Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Nicolas Mr. Nicolas
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-13828824221 Email:1650259446@qq.com
Home > Produkte > Pjesët e makinës për vendosje panasonike > N210066471AB N210066470AC UDHZUES Pjesë rezervë e AI Panasonic
N210066471AB N210066470AC UDHZUES Pjesë rezervë e AI Panasonic
N210066471AB N210066470AC UDHZUES Pjesë rezervë e AI Panasonic
N210066471AB N210066470AC UDHZUES Pjesë rezervë e AI Panasonic
 • N210066471AB N210066470AC UDHZUES Pjesë rezervë e AI Panasonic
 • N210066471AB N210066470AC UDHZUES Pjesë rezervë e AI Panasonic
 • N210066471AB N210066470AC UDHZUES Pjesë rezervë e AI Panasonic

N210066471AB N210066470AC UDHZUES Pjesë rezervë e AI Panasonic

  Lloji i pageses: T/T
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 1 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: N210066471AB N210066470AC

Additional Info

paketim: dorëzimi i ajrit të shprehur

markë: Panasonic

transport: Air

Vendi i origjinës: Japoni

port: Hong Kong,Shen Zhen

përshkrim i produktit

Problemet e të gjitha ndërmarrjeve të vogla dhe të mesme janë se ato nuk janë të lehta për të thithur talentet, madje edhe ndërmarrjet e mëdha kanë të njëjtat shqetësime të fshehura. Sa i përket Japonisë, shumica e tyre kanë mungesë të një popullsie pune. Megjithatë, në Japoni, ka dhjetëra mijëra njerëz që punojnë pasi mbarojnë shkollën e mesme të vogël ose shkollën e mesme. Prandaj, nëse jeni të interesuar të punësoni, nuk do të keni mundësi të gjeni dikë, por nëse doni të punësoni njerëzit e duhur, duhet ta bëni biznesin tuaj tërheqës. Në drejtim të të bërit biznes, vetëm duke kultivuar këtë bukuri tërheqëse mund të fitojmë gradualisht talentet që na duhen.

Pjesë këmbimi Panasonic AI Udhëzues N210066471AB / N210066470AC

Numri i Pjesës: N210066471AB / N210066470AC

Emri i artikullit: GUIDE
Gjendja: Origjinale e re ( krejt e re nga Singapori e bërë )
Marka: Makinë Panasonic

N210066470ac Guide 2N210066470ac GuideN210066470ac Guide 3

Shenzhen Keith Electronic Equipment Co, Ltd "e vendosur në Baoan Qarkut, Shenzhen. Isshtë një furnizues i pajisjeve AI dhe SMT, pjesë këmbimi, harxhuese dhe materiale ndihmëse të konsumit në Kinë. Me kalimin e viteve, ne kemi siguruar pajisje dhe pjesë të përparuara për klientët tanë për të siguruar shërbim me cilësi të lartë. Dhe për tregun eksportues, ne po planifikojmë të zhvillojmë Evropën, Amerikën e Veriut, Amerikën e Jugut, Azinë Juglindore, Indinë dhe ku kanë nevojë për pjesë rezervë të pajisjeve SMT.
Filozofia e biznesit: bashkëpunimi, fitim-fitimi, inovacioni, ndihma e ndërsjellë
Ne i jemi përmbajtur konceptit të menaxhimit të markës së "përqëndrimit në cilësinë e produktit dhe nevojave të klientit", përmes zbatimit të inovacionit të hapur, menaxhimit të shkëlqyeshëm të funksionimit, zhvillimit të burimeve njerëzore dhe strategjive të tjera, për të ndërtuar në mënyrë gjithëpërfshirëse konkurrencën thelbësore të kompanisë, krijimin e klientit dhe vlerat shoqërore, dhe fitoni lavdërimet unanime të numrit të gjerë të klientëve dhe shoqërisë.
Produktet kryesore:
Makinë për vendosje Panasonic, Pjesë Makinerie për Vendosje Panasonike, Makinë për Vendosje Panasonike, Pjesë Makinerie Vendosje Panasonic, Pjesë Ushqyese Panasonike & Pjesë Ushqyese, Karrocë Ushqyese, SMT Squeegee etj. Për të mësuar më shumë rreth produkteve tona, ju lutemi na kontaktoni përmes adresës së mëposhtme të emailit, mezi bashkëpunimi juaj!

Kategoritë e Produktit : Pjesët e makinës për vendosje panasonike

Email tek ky furnizues
 • Mr. Nicolas
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim