Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Nicolas Mr. Nicolas
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-13828824221 Email:1650259446@qq.com
Home > Produkte > Pjesët e makinës për vendosje panasonike > N210155711AB Panasonic AI BLOCK
N210155711AB Panasonic AI BLOCK
 • N210155711AB Panasonic AI BLOCK

N210155711AB Panasonic AI BLOCK

  Lloji i pageses: T/T
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: N210155711AB

Additional Info

paketim: Dorëzimi i ajrit të shprehur

markë: Panasonic

transport: Air

port: Hong Kong,Shen Zhen

përshkrim i produktit

Shtë e sigurt dhe e lehtë për tu blerë, dhe është një mënyrë për të përparuar. Shtë e rëndësishme të dini se klientët që kanë vlerë më shumë se njëqind juanë janë ata që e bëjnë dyqanin të prosperojë. Ato nuk mund të detyrohen të shesin, jo vetëm të shesin gjërat e preferuara të klientëve, por edhe t'i shesin ato tek klientët. gjëra; për të përshpejtuar qarkullimin e kapitalit. 100 juan e fondeve qarkullim dhjetë herë, atëherë mijëra juanë; në rast të shkëmbimit të mallrave ose kthimeve, është më i sjellshëm sesa kur shitet; fajësimi i asistentëve të dyqaneve të vogla para klientëve nuk është një mjet i mirë për të kënaqur klientët; shitja e mallrave të mira është natyrisht e mirë isshtë më mirë të promovosh promovimin e produkteve të mira dhe të zgjerosh shitjet; duhet të ketë besimin se [shoqëria nuk mund të funksionojë normalisht nëse nuk ka shitje dhe shitje vetvetiu ”.

N210155711AB Panasonic AI BLOCK

Numri i Pjesës: N210155711AB
Emri i artikullit: Bllok
Gjendja: krejt e re nga Kina
Marka: Makinë Panasonic

N210155711ab Block

N210155712ab Block

Shenzhen Keith Electronic Equipment Co, Ltd "e vendosur në Baoan Qarkut, Shenzhen. Isshtë një furnizues i pajisjeve AI dhe SMT, pjesë këmbimi, harxhuese dhe materiale ndihmëse të konsumit në Kinë. Me kalimin e viteve, ne kemi siguruar pajisje dhe pjesë të përparuara për klientët tanë për të siguruar shërbim me cilësi të lartë. Dhe për tregun eksportues, ne po planifikojmë të zhvillojmë Evropën, Amerikën e Veriut, Amerikën e Jugut, Azinë Juglindore, Indinë dhe ku kanë nevojë për pjesë rezervë të pajisjeve SMT.
Filozofia e biznesit: bashkëpunimi, fitim-fitimi, inovacioni, ndihma e ndërsjellë
Ne i jemi përmbajtur konceptit të menaxhimit të markës së "përqëndrimit në cilësinë e produktit dhe nevojave të klientit", përmes zbatimit të inovacionit të hapur, menaxhimit të shkëlqyeshëm të funksionimit, zhvillimit të burimeve njerëzore dhe strategjive të tjera, për të ndërtuar në mënyrë gjithëpërfshirëse konkurrencën thelbësore të kompanisë, krijimin e klientit dhe vlerat shoqërore, dhe fitoni lavdërimet unanime të numrit të gjerë të klientëve dhe shoqërisë.
Produktet kryesore:
Makinë për vendosje Panasonic, Pjesë Makinerie për Vendosje Panasonike, Makinë për Vendosje Panasonike, Pjesë Makinerie Vendosje Panasonic, Pjesë Ushqyese Panasonike & Pjesë Ushqyese, Karrocë Ushqyese, SMT Squeegee etj. Për të mësuar më shumë rreth produkteve tona, ju lutemi na kontaktoni përmes adresës së mëposhtme të emailit, mezi bashkëpunimi juaj!

Kategoritë e Produktit : Pjesët e makinës për vendosje panasonike

Email tek ky furnizues
 • Mr. Nicolas
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim