Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Nicolas Mr. Nicolas
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-13828824221 Email:1650259446@qq.com
Home > Produkte > Pjesët e makinës për vendosje panasonike > X01L21812 Udhëzuesi i pjesëve të këmbimit Panasonic AI
X01L21812 Udhëzuesi i pjesëve të këmbimit Panasonic AI
 • X01L21812 Udhëzuesi i pjesëve të këmbimit Panasonic AI

X01L21812 Udhëzuesi i pjesëve të këmbimit Panasonic AI

  Lloji i pageses: T/T
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: X01L21812

Additional Info

paketim: Dorëzimi i ajrit të shprehur

markë: Panasonic

transport: Air

port: Hong Kong,Shen Zhen

përshkrim i produktit

Që Deng Xiaoping vizitoi Matsushita Electric Co, Ltd në 1978, Matsushita Electric filloi të investojë në Kinë, duke integruar biznesin e Panasonic në Kinë me reformën e Kinës, hapjen dhe ndërtimin ekonomik. Nga materialet elektronike në pjesë, nga pjesët deri te makinat e kompletuara, nga pajisjet shtëpiake deri te makinat industriale, deri më tani, në Kinë janë realizuar më shumë se 160 projekte të bashkëpunimit teknik, dhe janë krijuar 53 ndërmarrje të përbashkëta (7 kompani në Shanghai), me një investim total. Gati 1.5 miliardë dollarë.

X01L21812 Udhëzuesi i pjesëve të këmbimit Panasonic AI

Numri i Pjesës: X01L21812
Emri i artikullit: GUIDA
Gjendja: krejt e re nga Kina
Marka: Makinë Panasonic

X01l21812 Guide

Shenzhen Keith Electronic Equipment Co, Ltd "e vendosur në Baoan Qarkut, Shenzhen. Isshtë një furnizues i pajisjeve AI dhe SMT, pjesë këmbimi, harxhuese dhe materiale ndihmëse të konsumit në Kinë. Me kalimin e viteve, ne kemi siguruar pajisje dhe pjesë të përparuara për klientët tanë për të siguruar shërbim me cilësi të lartë. Dhe për tregun eksportues, ne po planifikojmë të zhvillojmë Evropën, Amerikën e Veriut, Amerikën e Jugut, Azinë Juglindore, Indinë dhe ku kanë nevojë për pjesë rezervë të pajisjeve SMT.
Filozofia e biznesit: bashkëpunimi, fitim-fitimi, inovacioni, ndihma e ndërsjellë
Ne i jemi përmbajtur konceptit të menaxhimit të markës së "përqëndrimit në cilësinë e produktit dhe nevojave të klientit", përmes zbatimit të inovacionit të hapur, menaxhimit të shkëlqyeshëm të funksionimit, zhvillimit të burimeve njerëzore dhe strategjive të tjera, për të ndërtuar në mënyrë gjithëpërfshirëse konkurrencën thelbësore të kompanisë, krijimin e klientit dhe vlerat shoqërore, dhe fitoni lavdërimet unanime të numrit të gjerë të klientëve dhe shoqërisë.
Produktet kryesore:
Makinë për vendosje Panasonic, Pjesë Makinerie për Vendosje Panasonike, Makinë për Vendosje Panasonike, Pjesë Makinerie Vendosje Panasonic, Pjesë Ushqyese Panasonike & Pjesë Ushqyese, Karrocë Ushqyese, Cutter SMT etj. Për të mësuar më shumë rreth produkteve tona, ju lutemi na kontaktoni përmes adresës së mëposhtme të emailit, mezi bashkëpunimi juaj!

Kategoritë e Produktit : Pjesët e makinës për vendosje panasonike

Email tek ky furnizues
 • Mr. Nicolas
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim