Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Nicolas Mr. Nicolas
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-13828824221 Email:1650259446@qq.com
Home > Produkte > Pjesët e makinës për vendosje panasonike > N210056710AA Panasonic AI MOVING BLADE
N210056710AA Panasonic AI MOVING BLADE
N210056710AA Panasonic AI MOVING BLADE
 • N210056710AA Panasonic AI MOVING BLADE
 • N210056710AA Panasonic AI MOVING BLADE

N210056710AA Panasonic AI MOVING BLADE

  Lloji i pageses: T/T
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: X01L51016H1 X02G51102 N210094793AA X01L51102H1 N210056710AA

Additional Info

paketim: Dorëzimi i ajrit të shprehur

markë: Panasonic

transport: Air

Vendi i origjinës: Japoni

port: Hong Kong,Shen Zhen

përshkrim i produktit

Industriale Industriale Matsushita Co, Ltd Që nga themelimi i saj në 1918, Matsushita Electric Industrial Co, Ltd ka qenë një person biznesi, dhe ka ofruar shërbime të biznesit me filozofinë e biznesit të "duke i bërë njerëzit më të pasur, më të rehatshëm dhe duke kontribuar në zhvillimi i kulturës botërore ”. Aktivitete biznesi. Pas më shumë se 80 vjet punë të vështirë, ajo është bërë një kompani me famë botërore gjithëpërfshirëse elektronike në shkallë të gjerë, dhe ka realizuar aktivitete biznesi në vende të ndryshme të botës.

Panasonic AI MOVING BLADE N210056710AA

Numri i Pjesës : X01L51016H1 X02G51102 N210094793AA X01L51102H1 N210056710AA

Emri i artikullit : RREZIKU I LNDS
Gjendja : Origjinale E Re

Marka : Panasonic Makinë AV131

PJES PARER PJES SHTYPI PANASONIC AV131 Kutia N210130983AB / N210130982AB

describtion

Part Number  N210056710AA / X01L51016G / X02G51102
Apprication Panasonic AI machine 
Condition Brand new from Singapore made 
Part name  AI SPARE PARTS

N210056710aa Moving Blade

Shenzhen Keith Electronic Equipment Co, Ltd "e vendosur në Baoan Qarkut, Shenzhen. Isshtë një furnizues i pajisjeve AI dhe SMT, pjesë këmbimi, harxhuese dhe materiale ndihmëse të konsumit në Kinë. Me kalimin e viteve, ne kemi siguruar pajisje dhe pjesë të përparuara për klientët tanë për të siguruar shërbim me cilësi të lartë. Dhe për tregun eksportues, ne po planifikojmë të zhvillojmë Evropën, Amerikën e Veriut, Amerikën e Jugut, Azinë Juglindore, Indinë dhe ku kanë nevojë për pjesë rezervë të pajisjeve SMT.
Filozofia e biznesit: bashkëpunimi, fitim-fitimi, inovacioni, ndihma e ndërsjellë
Ne i jemi përmbajtur konceptit të menaxhimit të markës së "përqëndrimit në cilësinë e produktit dhe nevojave të klientit", përmes zbatimit të inovacionit të hapur, menaxhimit të shkëlqyeshëm të funksionimit, zhvillimit të burimeve njerëzore dhe strategjive të tjera, për të ndërtuar në mënyrë gjithëpërfshirëse konkurrencën thelbësore të kompanisë, krijimin e klientit dhe vlerat shoqërore, dhe fitoni lavdërimet unanime të numrit të gjerë të klientëve dhe shoqërisë.
Produktet kryesore:
Makinë për vendosje Panasonic, Pjesë Makinerie për Vendosje Panasonike, Makinë për Vendosje Panasonike, Pjesë Makinerie Vendosje Panasonic, Pjesë Ushqyese Panasonike & Pjesë Ushqyese, Karrocë Ushqyese, SMT Squeegee etj. Për të mësuar më shumë rreth produkteve tona, ju lutemi na kontaktoni përmes adresës së mëposhtme të emailit, mezi bashkëpunimi juaj!

Kategoritë e Produktit : Pjesët e makinës për vendosje panasonike

Email tek ky furnizues
 • Mr. Nicolas
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim