Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Nicolas Mr. Nicolas
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-13828824221 Email:1650259446@qq.com
Home > Produkte > Pjesët e makinës për vendosje panasonike > N533N0S4T N533N0S4TL Panasonic AI ROD FUND
N533N0S4T N533N0S4TL Panasonic AI ROD FUND
N533N0S4T N533N0S4TL Panasonic AI ROD FUND
N533N0S4T N533N0S4TL Panasonic AI ROD FUND
 • N533N0S4T N533N0S4TL Panasonic AI ROD FUND
 • N533N0S4T N533N0S4TL Panasonic AI ROD FUND
 • N533N0S4T N533N0S4TL Panasonic AI ROD FUND

N533N0S4T N533N0S4TL Panasonic AI ROD FUND

  Lloji i pageses: T/T
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: N533N0S4T N533N0S4TL

Additional Info

paketim: Dorëzimi i ajrit të shprehur

markë: Panasonic

transport: Air

Vendi i origjinës: Japoni

port: Hong Kong,Shen Zhen

përshkrim i produktit

Që nga ajo kohë, ajo ka krijuar një kompani tërësisht në pronësi dhe ndërmarrje të përbashkët nga pajisjet shtëpiake si kondicionerët shtëpiak dhe makineritë larëse deri tek pajisjet e komunikimit, imazhet, audio, gjysmëpërçuesi dhe pajisjet e tjera të prodhimit (deri më tani, ka krijuar ndërmarrje të përbashkëta prodhimi dhe pronësi të vetme) Deri në 59).

N533N0S4T / N533N0S4TL Panasonic AI ROD FUND
Numri i Pjesës: N533N0S4T / N533N0S4TL
Emri i artikullit: ROD FUND
Gjendja: Origjinale e re
Marka: Makinë Panasonic

N533n0s4t N533n0s4tl Rod End

N533n0s4tl Rod End

N533n0s4t Rod End

Shenzhen Keith Electronic Equipment Co, Ltd "e vendosur në Baoan Qarkut, Shenzhen. Isshtë një furnizues i pajisjeve AI dhe SMT, pjesë këmbimi, harxhuese dhe materiale ndihmëse të konsumit në Kinë. Me kalimin e viteve, ne kemi siguruar pajisje dhe pjesë të përparuara për klientët tanë për të siguruar shërbim me cilësi të lartë. Dhe për tregun eksportues, ne po planifikojmë të zhvillojmë Evropën, Amerikën e Veriut, Amerikën e Jugut, Azinë Juglindore, Indinë dhe ku kanë nevojë për pjesë rezervë të pajisjeve SMT.
Filozofia e biznesit: bashkëpunimi, fitim-fitimi, inovacioni, ndihma e ndërsjellë
Ne i jemi përmbajtur konceptit të menaxhimit të markës së "përqëndrimit në cilësinë e produktit dhe nevojave të klientit", përmes zbatimit të inovacionit të hapur, menaxhimit të shkëlqyeshëm të funksionimit, zhvillimit të burimeve njerëzore dhe strategjive të tjera, për të ndërtuar në mënyrë gjithëpërfshirëse konkurrencën thelbësore të kompanisë, krijimin e klientit dhe vlerat shoqërore, dhe fitoni lavdërimet unanime të numrit të gjerë të klientëve dhe shoqërisë.
Produktet kryesore:
Makinë për vendosje Panasonic, Pjesë Makinerie për Vendosje Panasonike, Makinë për Vendosje Panasonike, Pjesë Makinerie Vendosje Panasonic, Pjesë Ushqyese Panasonike & Pjesë Ushqyese, Karrocë Ushqyese, Cutter SMT etj. Për të mësuar më shumë rreth produkteve tona, ju lutemi na kontaktoni përmes adresës së mëposhtme të emailit, mezi bashkëpunimi juaj!

Kategoritë e Produktit : Pjesët e makinës për vendosje panasonike

Email tek ky furnizues
 • Mr. Nicolas
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim