Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Nicolas Mr. Nicolas
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-13828824221 Email:1650259446@qq.com
Home > Produkte > Pjesët e makinës për vendosje panasonike > 1020729009 1020729010 SISTEMI CORE Panasonic AI
1020729009 1020729010 SISTEMI CORE Panasonic AI
 • 1020729009 1020729010 SISTEMI CORE Panasonic AI

1020729009 1020729010 SISTEMI CORE Panasonic AI

  Lloji i pageses: T/T
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: 1020729009 1020729010

Additional Info

paketim: Dorëzimi i ajrit të shprehur

markë: Panasonic

transport: Air

port: Hong Kong,Shen Zhen

përshkrim i produktit

Produktet e prodhuara janë pritur mirë. Arsyeja pse Matsushita Electric Co, Ltd është në gjendje të marrë zhvillimin e sotëm është kryesisht për shkak të gjashtë aspekteve të mëposhtme si ideologji udhëzuese për krijimin e një ndërmarrje të përbashkët ndërmarrje.Në 2 Shtator 1994, Matsushita Electric Industrial Co, Ltd dhe Pekin Huashengsheng Electric Development Co, Ltd themeluar bashkërisht Matsushita Electric (Kinë) Co, Ltd (më parë CMC) me një investim të përgjithshëm prej 30 milion dollarë amerikanë.

1020729009/1020729010 SISTEMI CORE Panasonic AI

numri i pjesës: 1020729009/1020729010
Emri i artikullit: SHTETI CORE
Gjendja: krejt e re nga Kina
Marka: Makinë Panasonic

1020729009 1020729010 Core Set

1020729009 1020729010 Core Set

Shenzhen Keith Electronic Equipment Co, Ltd "e vendosur në Baoan Qarkut, Shenzhen. Isshtë një furnizues i pajisjeve AI dhe SMT, pjesë këmbimi,
harxhuese dhe materiale ndihmëse të konsumit në Kinë. Me kalimin e viteve, ne kemi siguruar pajisje dhe pjesë të përparuara për klientët tanë
për të siguruar një shërbim me cilësi të lartë. Dhe për eksport tregu, ne po planifikojmë të zhvillojmë Evropën, Amerikën e Veriut, Amerikën e Jugut, Azinë Juglindore,
India dhe ku kanë nevojë për pjesë rezervë të pajisjeve SMT.
Filozofia e biznesit: bashkëpunimi, fitim-fitimi, inovacioni, ndihma e ndërsjellë
Ne kemi qenë duke iu përmbajtur konceptit të menaxhimit të markës së "përqëndrimit në cilësinë e produktit dhe nevojat e klientit", përmes zbatimit
të inovacionit të hapur, menaxhimit të shkëlqyer të funksionimit, zhvillimit të burimeve njerëzore dhe strategjive të tjera, për të ndërtuar në tërësi thelbin
konkurrueshmëria e kompanisë, krijoni vlera të klientit dhe shoqërisë dhe fitoni lavdërimet unanime të numrit të gjerë të klientëve dhe shoqërisë.
Produktet kryesore:
Makinë për vendosje panasonike, pjesë makine për vendosje panasonike, makine vendosje panasonike, pjesë makine për vendosje panasonike, panasonik
Pjesë ushqyese dhe ushqyese, karrocë ushqyese, SMT squeegee etj. Për të mësuar më shumë rreth produkteve tona, ju lutemi na kontaktoni përmes adresës së mëposhtme të emailit,
mirëpresim bashkëpunimin tuaj!

Kategoritë e Produktit : Pjesët e makinës për vendosje panasonike

Email tek ky furnizues
 • Mr. Nicolas
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim