Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Nicolas Mr. Nicolas
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-13828824221 Email:1650259446@qq.com
Home > Produkte > Pjesët e makinës për vendosje panasonike > N610032084AA Panasonic PC PC BOARD COMP
N610032084AA Panasonic PC PC BOARD COMP
 • N610032084AA Panasonic PC PC BOARD COMP

N610032084AA Panasonic PC PC BOARD COMP

  Lloji i pageses: T/T
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: N610032084AA

Additional Info

paketim: Dorëzimi i ajrit të shprehur

markë: Panasonic

transport: Air

Vendi i origjinës: Japoni

port: Hong Kong,Shen Zhen

përshkrim i produktit

Metodat e ndryshme përdoren për të promovuar produktet. Për shembull, kompania zbatoi sistemin e pagesave mujore në Japoni në 1951. Në 1972, u vendos [sistemi i qirasë ”dhe vetëm një tarifë e kufizuar me qira paguhej çdo muaj për të përdorur një shumëllojshmëri të produkteve Panasonic.Metoda e marketingut përfshin madje edhe fizike Për shembull, Divizioni i Pajisjeve Termoelektrike formoi një [ekip të shitjes së betejës ”dhe ndoqi punëtori kudo, të cilat promovuan shumë shitjet e dyqaneve në vende të ndryshme.

Numri i Pjesës : N610032084AA / KXF0DWTHA00
Emri i artikullit : KOMPANI I BARDH PC PC
Gjendja : orignal I RI
Vendi origjinal : Janpan
Marka : Makinë PANASONIC CM402 / CM602 / NPM
N610032084AA / KXF0DWTHA00 FEEDER PC BOARD PANASONIC CM NPM PJES

N610032084aa Pc Board Comp

Shenzhen Keith Electronic Equipment Co, Ltd "e vendosur në Baoan Qarkut, Shenzhen. Isshtë një furnizues i pajisjeve AI dhe SMT, pjesë këmbimi, harxhuese dhe materiale ndihmëse të konsumit në Kinë. Me kalimin e viteve, ne kemi siguruar pajisje dhe pjesë të përparuara për klientët tanë për të siguruar shërbim me cilësi të lartë. Dhe për tregun eksportues, ne po planifikojmë të zhvillojmë Evropën, Amerikën e Veriut, Amerikën e Jugut, Azinë Juglindore, Indinë dhe ku kanë nevojë për pjesë rezervë të pajisjeve SMT.
Filozofia e biznesit: bashkëpunimi, fitim-fitimi, inovacioni, ndihma e ndërsjellë
Ne i jemi përmbajtur konceptit të menaxhimit të markës së "përqëndrimit në cilësinë e produktit dhe nevojave të klientit", përmes zbatimit të inovacionit të hapur, menaxhimit të shkëlqyeshëm të funksionimit, zhvillimit të burimeve njerëzore dhe strategjive të tjera, për të ndërtuar në mënyrë gjithëpërfshirëse konkurrencën thelbësore të kompanisë, krijimin e klientit dhe vlerat shoqërore, dhe fitoni lavdërimet unanime të numrit të gjerë të klientëve dhe shoqërisë.
Produktet kryesore:
Makinë për vendosje Panasonic, Pjesë Makinerie për Vendosje Panasonike, Makinë për Vendosje Panasonike, Pjesë Makinerie Vendosje Panasonic, Pjesë Ushqyese Panasonike & Pjesë Ushqyese, Karrocë Ushqyese, SMT Squeegee etj. Për të mësuar më shumë rreth produkteve tona, ju lutemi na kontaktoni përmes adresës së mëposhtme të emailit, mezi bashkëpunimi juaj!

Kategoritë e Produktit : Pjesët e makinës për vendosje panasonike

Email tek ky furnizues
 • Mr. Nicolas
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim