Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Nicolas Mr. Nicolas
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-13828824221 Email:1650259446@qq.com
Home > Produkte > Pjesët e makinës për vendosje panasonike > N513RSH9-695 Panasonic AI LM UDHZUES N513RSH9-695
N513RSH9-695 Panasonic AI LM UDHZUES N513RSH9-695
 • N513RSH9-695 Panasonic AI LM UDHZUES N513RSH9-695

N513RSH9-695 Panasonic AI LM UDHZUES N513RSH9-695

  Lloji i pageses: T/T
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: N513RSH9-695 MTNB000468AA N510016065AA MTNB000003AA 1041311084

Additional Info

paketim: Dorëzimi i ajrit të shprehur

markë: Panasonic

transport: Air

port: Hong Kong,Shen Zhen

përshkrim i produktit

[Tregtia ”përfshin krijimin e rrjeteve të shitjeve, sistemeve të integruara të shërbimit dhe promovimin e eksporteve.Sa i përket aktiviteteve gjithëpërfshirëse të mbështetjes së biznesit, CMC siguron teknologji informacioni, pronë intelektuale, logjistikë, marrëdhënie me publikun, mbrojtje të mjedisit, rregullore teknike dhe aktivitete mbështetëse ligjore. në Matsushita Electric Industrial Co, Ltd në Kinë. Nga 1994 deri në fund të 2002, punonjësit e CMC u rritën nga 100 në më shumë se 600.

Numri i pjesës: N513RSH9-695 MTNB000468AA N510016065AA MTNB000003AA 1041311084

Emri i artikullit: Guide
Gjendja: krejt e re nga Kina
markë: Panasonic Makinë: AV131

describtion

Part Number  N513RSH9-695/1041311084
Apprication Panasonic AI machine 
Condition Brand new from China 
Part name  AI SPARE PARTS


N513rsh9 695 Lm Guide

Shenzhen Keith Electronic Equipment Co, Ltd "e vendosur në Baoan Qarkut, Shenzhen. Isshtë një furnizues i pajisjeve AI dhe SMT, pjesë këmbimi, harxhuese dhe materiale ndihmëse të konsumit në Kinë. Me kalimin e viteve, ne kemi siguruar pajisje dhe pjesë të përparuara për klientët tanë për të siguruar shërbim me cilësi të lartë. Dhe për tregun eksportues, ne po planifikojmë të zhvillojmë Evropën, Amerikën e Veriut, Amerikën e Jugut, Azinë Juglindore, Indinë dhe ku kanë nevojë për pjesë rezervë të pajisjeve SMT.
Filozofia e biznesit: bashkëpunimi, fitim-fitimi, inovacioni, ndihma e ndërsjellë
Ne i jemi përmbajtur konceptit të menaxhimit të markës së "përqëndrimit në cilësinë e produktit dhe nevojave të klientit", përmes zbatimit të inovacionit të hapur, menaxhimit të shkëlqyeshëm të funksionimit, zhvillimit të burimeve njerëzore dhe strategjive të tjera, për të ndërtuar në mënyrë gjithëpërfshirëse konkurrencën thelbësore të kompanisë, krijimin e klientit dhe vlerat shoqërore, dhe fitoni lavdërimet unanime të numrit të gjerë të klientëve dhe shoqërisë.
Produktet kryesore:
Makinë për vendosje Panasonic, Pjesë Makinerie për Vendosje Panasonike, Makinë për Vendosje Panasonike, Pjesë Makinerie Vendosje Panasonic, Pjesë Ushqyese Panasonike & Pjesë Ushqyese, Karrocë Ushqyese, Cutter SMT etj. Për të mësuar më shumë rreth produkteve tona, ju lutemi na kontaktoni përmes adresës së mëposhtme të emailit, mezi bashkëpunimi juaj!

Kategoritë e Produktit : Pjesët e makinës për vendosje panasonike

Email tek ky furnizues
 • Mr. Nicolas
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim