Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Nicolas Mr. Nicolas
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-13828824221 Email:1650259446@qq.com
Home > Produkte > Pjesët e makinës për vendosje panasonike > X02P51506 Pjesa e makinës futëse panasonike AI Gome
X02P51506 Pjesa e makinës futëse panasonike AI Gome
 • X02P51506 Pjesa e makinës futëse panasonike AI Gome

X02P51506 Pjesa e makinës futëse panasonike AI Gome

  Lloji i pageses: T/T
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: X02P51506

Additional Info

paketim: Dorëzimi i ajrit të shprehur

markë: Panasonic

transport: Air

port: Hong Kong,Shen Zhen

përshkrim i produktit

Panasonic Group është një kompani udhëheqëse globale prodhuese. Që nga themelimi në 1918, Grupi Panasonic është angazhuar për të përmirësuar standardet e jetesës njerëzore dhe zhvillimin e kulturës botërore. Biznesi i Kinës i Panasonic Group filloi në 1978, dhe Zëvendës Kryeministri Deng Xiaoping vizitoi Japoninë, duke ftuar themeluesin e grupit, Matsushita Yusuke, të kontribuojnë në modernizimin e Kinës.

X01A37008 X01A3700801 Pjesë e makinës panasonike të futjes AI

Pjesa Numbe r: X02P51506

Emri i artikullit : Gome
Gjendja : Markë e re nga Kina
markë: Panasonic Makinë Seria RL131 RL132
Pjesë rezervë AI Panasonic RL131 RL132 Gome e re e aksioneve të mëdha

describtion:

Part Number  X02P51506
Apprication Panasonic RL131 RL132
Condition Brand new from China 
Part name AI part 

X01a3700801 Rubber

Shenzhen Keith Electronic Equipment Co, Ltd "e vendosur në Baoan Qarkut, Shenzhen. Isshtë një furnizues i pajisjeve AI dhe SMT, pjesë këmbimi, harxhuese dhe materiale ndihmëse të konsumit në Kinë. Me kalimin e viteve, ne kemi siguruar pajisje dhe pjesë të përparuara për klientët tanë për të siguruar shërbim me cilësi të lartë. Dhe për tregun eksportues, ne po planifikojmë të zhvillojmë Evropën, Amerikën e Veriut, Amerikën e Jugut, Azinë Juglindore, Indinë dhe ku kanë nevojë për pjesë rezervë të pajisjeve SMT.
Filozofia e biznesit: bashkëpunimi, fitim-fitimi, inovacioni, ndihma e ndërsjellë
Ne i jemi përmbajtur konceptit të menaxhimit të markës së "përqëndrimit në cilësinë e produktit dhe nevojave të klientit", përmes zbatimit të inovacionit të hapur, menaxhimit të shkëlqyeshëm të funksionimit, zhvillimit të burimeve njerëzore dhe strategjive të tjera, për të ndërtuar në mënyrë gjithëpërfshirëse konkurrencën thelbësore të kompanisë, krijimin e klientit dhe vlerat shoqërore, dhe fitoni lavdërimet unanime të numrit të gjerë të klientëve dhe shoqërisë.
Produktet kryesore:
Makinë për vendosje Panasonic, Pjesë Makinerie për Vendosje Panasonike, Makinë për Vendosje Panasonike, Pjesë Makinerie Vendosje Panasonic, Pjesë Ushqyese Panasonike & Pjesë Ushqyese, Karrocë Ushqyese, Cutter SMT etj. Për të mësuar më shumë rreth produkteve tona, ju lutemi na kontaktoni përmes adresës së mëposhtme të emailit, mezi bashkëpunimi juaj!

Kategoritë e Produktit : Pjesët e makinës për vendosje panasonike

Email tek ky furnizues
 • Mr. Nicolas
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim