Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Nicolas Mr. Nicolas
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-13828824221 Email:1650259446@qq.com

Panasonic Shkeljet 1087111008 - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Panasonic Shkeljet 1087111008)

 • 1087111008 Panasonic AI SPRING

  1087111008 Panasonic AI SPRING

  • markë: Panasonic

  • paketim: Dorëzimi i ajrit të shprehur

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: 1087111008

  1087111008 Panasonic AI SPRING Numri i Pjesës: 1087111008 Emri i artikullit: SHKOLLIMI Gjendja: krejt e re nga Kina Marka: Makinë Panasonic AV131 Shenzhen Keith Electronic Equipment Co, Ltd "e vendosur në Baoan Qarkut, Shenzhen. Isshtë një furnizues i pajisjeve AI dhe SMT, pjesë këmbimi, harxhuese dhe materiale...

  Kontaktoni Tani

 • Panasonic Chip Mounter CM402-L

  Panasonic Chip Mounter CM402-L

  • markë: Panasonic

  • paketim: Paketim vakum në raste prej druri

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: CM402-L

  Makinë vendosëse me shpejtësi të lartë modulare • Niveli më i lartë i produktivitetit në industri-0.06 s / çip (60,000 cph) • Lehtë për t’u përdorur, efikase dhe kursen kohë • Mund të mbështesë një gamë të gjerë të pjesëve specifikimet Model ID CM402-L Model No. KXF-4Z4C PCB dimensions (mm) L 50 x W 50 to L 510 x W...

  Kontaktoni Tani

 • Panasonic Chip Mounter NPM-TT

  Panasonic Chip Mounter NPM-TT

  • paketim: Paketim vakum në raste prej druri

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: NPM-TT

  • transport: Ocean

  Platforma e montimit të tabaka binjake NPM-TT 1.Me prezantimin e platformës më të fundit NPM për zgjerimin dhe evoluimin e kërkesave të montimit të elektronikës, NPM-TT (Tjetër Prodhimi Modular-Binjakë) zë vendin e saj krahas modeleve të tjera fituese të Panasonic. 2. Makina e montimit të elektronikës përpunon bordet...

  Kontaktoni Tani

 • MTKA008813AA X01A38126 Panasonic AI CUTTER RHS2B

  MTKA008813AA X01A38126 Panasonic AI CUTTER RHS2B

  • markë: Panasonic

  • paketim: Dorëzimi i ajrit të shprehur

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: MTKA008813AA

  Aktualisht, shumë makina vendosjeje në treg ndahen në llojin e harkut dhe llojin e frëngjishtes, dhe dy parimet e tyre të punës janë disi të ndryshme. MTKA008813AA Panasonic AI CUTTER RHS2B Numri i Pjesës: MTKA008813AA Emri i artikullit: CUTTER Gjendja: krejt e re Marka: Makinë

  Kontaktoni Tani

 • N610071899AA Panasonic AI SENSOR

  N610071899AA Panasonic AI SENSOR

  • markë: Panasonic

  • paketim: Shkumë + Kartoni

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: N610071899AA

  N610071899AA Panasonic AI SENSOR Numri i Pjesës: N610071899AA Emri i artikullit: SENSOR Gjendja: krejt e re Marka: Makinë

  Kontaktoni Tani

 • N610135714AA N610135715AA Panasonic AI LEVER

  N610135714AA N610135715AA Panasonic AI LEVER

  • markë: Panasonic

  • paketim: Shkumë + Kartoni

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: N610082974AA N610135714AA N610135715AA N610158236AA

  N610135714AA N610135715AA Panasonic AI LEVER Numri i Pjesës: N610082974AA N610135714AA N610135715AA N610158236AA Emri i artikullit: LEVER Gjendja: krejt e re Marka: Makinë Panasonic Shenzhen Keith Electronic Equipment Co, Ltd "e vendosur në Baoan

  Kontaktoni Tani

 • 0308037K07 Panasonic AI JVK SHAFT

  0308037K07 Panasonic AI JVK SHAFT

  • markë: Panasonic

  • paketim: Shkumë + Kartoni

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: 102030803705 0308037K06 102030804101 102030803704 1083513039 1020308050 1020308041 102030805001 1020

  0308037K07 Panasonic AI JVK SHAFT Numri i Pjesës: 102030803705 0308037K06 102030804101 102030803704 1083513039 1020308050 1020308041 102030805001 1020308052 Emri i artikullit: SHAFT Gjendja: krejt e re Marka: Panasonic Machine JVK Shenzhen Keith Electronic Equipment Co, Ltd "e vendosur në Baoan Qarkut, Shenzhen....

  Kontaktoni Tani

 • N610071920AA Panasonic AI RL131 RL132 RG131 FEEDER

  N610071920AA Panasonic AI RL131 RL132 RG131 FEEDER

  • markë: Panasonic

  • paketim: Shkumë + Kartoni

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: N610071920AA X02P58000

  N610071920AA Panasonic AI RL131 RL132 RG131 FEEDER Numri i Pjesës: N610071920AA X02P58000 Emri i artikullit: FEEDER RL131 RL132 RG131 Gjendja: krejt e re Markë: Makinë Panasonic RL131 RL132 RG131 Shenzhen Keith Electronic Equipment Co, Ltd "e vendosur në Baoan Qarkut, Shenzhen. Isshtë një furnizues i pajisjeve AI...

  Kontaktoni Tani

 • X805-324 CAM Panasonic AI RH3 ANVIL POTATION

  X805-324 CAM Panasonic AI RH3 ANVIL POTATION

  • markë: Panasonic

  • paketim: Shkumë + Kartoni

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: X805-324

  X805-324 CAM Panasonic AI RH3 ANVIL POTATION Numri i Pjesës: X805-324 Emri i artikullit: CAM ANOTA POTACIONI Gjendja: krejt e re nga Kina Marka: Makinë Panasonic RH3 Shenzhen Keith Electronic Equipment Co, Ltd "e vendosur në Baoan Qarkut, Shenzhen. Isshtë një furnizues i pajisjeve AI dhe SMT, pjesë këmbimi,...

  Kontaktoni Tani

 • 308382100106 Panasonic WA CABLE AVK2 AVK2B

  308382100106 Panasonic WA CABLE AVK2 AVK2B

  • markë: Panasonic

  • paketim: Dorëzimi i ajrit të shprehur

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: 308382100106

  308382100106 3083821001 308382100102 304692 304692102102 3046921013 304692100 Panasonic WA CABLE AVK2 AVK2B Numri i Pjesës: 308382100106 3083821001 308382100102 304692 304692102102 3046921013 304692100 Emri i artikullit: WA CABLE Gjendja: krejt e re nga Kina Marka: Makinë Panasonic AVK2 AVK2B Shenzhen Keith Electronic...

  Kontaktoni Tani

 • Panasonic CM402 CM602 NPM 12 / 16MM FEEDER KXFW1KS6A00

  Panasonic CM402 CM602 NPM 12 / 16MM FEEDER KXFW1KS6A00

  • markë: Panasonic

  • paketim: dorëzimi i ajrit të shprehur

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: KXFW1KS6A00

  Panasonic CM402 CM602 NPM 12 / 16MM FEEDER KXFW1KS6A00 Numri i Pjesës: KXFW1KS6A00 Emri i artikullit: FEEDER Gjendja: Origjinale e re Marka: Makinë Panasonic CM402 CM602 NPM Pjesët rezervë origjinale dhe të reja në vijim të SMT mund të shiten në këtë kompani: PANASONIC CM402 CM602 NPM 8 mm FEEDER KXFW1KS5A00 PANASONIC...

  Kontaktoni Tani

 • N411SY31-393 SY3140-5LZ VLERA SOLENOID AI Panasonic AI

  N411SY31-393 SY3140-5LZ VLERA SOLENOID AI Panasonic AI

  • markë: Panasonic

  • paketim: Dorëzimi i ajrit të shprehur

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: SY3140-5LZ N411SY31-393

  Pjesë rezervë e makinës Panasonic AI për AVK2, AVK2B, AVK3 Numri i pjesës : SY3140-5LZ N411SY31-393 Emri i artikullit : VLERA E SOLENOID Gjendja : Origjinale I RI

  Kontaktoni Tani

 • N411SY34-413 SY3440-5LZ VLERA E SOLENOID AI Panasonic AI

  N411SY34-413 SY3440-5LZ VLERA E SOLENOID AI Panasonic AI

  • markë: Panasonic

  • paketim: Dorëzimi i ajrit të shprehur

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: SY3440-5LZ N411SY34-413

  N411SY34-413 SY3440-5LZ VLERA E SOLENOID AI Panasonic AI Numri i pjesës : SY3440-5LZ N411SY34-413 Emri i artikullit : VLERA E SOLENOID Gjendja : Origjinale E RE Pjesë rezervë e makinës Panasonic AI për AVK2, AVK2B,

  Kontaktoni Tani

 • N610022081AA Bordi Panasonic AI IO LOAD

  N610022081AA Bordi Panasonic AI IO LOAD

  • markë: Panasonic

  • paketim: Dorëzimi i ajrit të shprehur

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: N610022081AA

  Numri i Pjesës : N610022081AA Emri i artikullit : BORDI I LOJS IO Gjendja : orignal I RI Vendi origjinal : Janpan Shenzhen Keith Electronic Equipment Co, Ltd "e vendosur në Baoan Qarkut, Shenzhen. Isshtë një furnizues i pajisjeve AI dhe SMT, pjesë këmbimi, harxhuese dhe materiale ndihmëse të konsumit në Kinë. Me...

  Kontaktoni Tani

 • N610063804AA Panasonic AI IO BOARD LOAD

  N610063804AA Panasonic AI IO BOARD LOAD

  • markë: Panasonic

  • paketim: Dorëzimi i ajrit të shprehur

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: N610008758AA N610063804AA

  Numri i Pjesës : N610008758AA N610063804AA Emri i artikullit : BORDI I LOJS IO Gjendja : orignal I RI Vendi origjinal : Janpan Shenzhen Keith Electronic Equipment Co, Ltd "e vendosur në Baoan Qarkut, Shenzhen. Isshtë një furnizues i pajisjeve AI dhe SMT, pjesë këmbimi, harxhuese dhe materiale ndihmëse të konsumit...

  Kontaktoni Tani

 • N510019399AA Panasonic AI AV131 SCREW BALL

  N510019399AA Panasonic AI AV131 SCREW BALL

  • markë: Panasonic

  • paketim: Dorëzimi i ajrit të shprehur

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: N510019399AA N643MBF0-609 N510009595AA

  N510019399AA SCREW Panasonic AI BALL Numri i Pjesës: N510019399AA N643MBF0-609 N510009595AA Emri i artikullit: SCREW BALL Gjendja: Origjinale e re Marka: Makinë Panasonic AV131 Shenzhen Keith Electronic Equipment Co, Ltd "e vendosur në Baoan Qarkut, Shenzhen. Isshtë një furnizues i pajisjeve AI dhe SMT, pjesë...

  Kontaktoni Tani

 • N510065514AA Panasonic AI VALVE

  N510065514AA Panasonic AI VALVE

  • markë: Panasonic

  • paketim: Dorëzimi i ajrit të shprehur

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: N510065514AA

  N510065514AA Panasonic AI VALVE Numri i Pjesës: N510065514AA Emri i artikullit: VLERA Gjendja: Origjinale e re Marka: Makinë Panasonic Shenzhen Keith

  Kontaktoni Tani

 • N610082092AA N610082094AA N610082093AA Panasonic Ai LEVA

  N610082092AA N610082094AA N610082093AA Panasonic Ai LEVA

  • markë: Panasonic

  • paketim: Dorëzimi i ajrit të shprehur

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: N610082094AA N610082093AA N610082092AA

  PJES PANASONIKE P SPR KUJDES Numri i pjesës: N610082094AA / N610082093AA Emri i artikullit: LEVA KLIKONI SP2 / SP3 Gjendja: Origjinale E Re markë: Panasonic Makinë: RHS2B, RHS Series describtion Part Number N610082094AA / N610082093AA Apprication Panasonic AI machine RHS2B,RHS

  Kontaktoni Tani

 • 104132102103 N610115312AA Panasonic AI LEVER

  104132102103 N610115312AA Panasonic AI LEVER

  • markë: Panasonic

  • paketim: Dorëzimi i ajrit të shprehur

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: 104132102103 N610115312AA

  104132102103 N610115312AA Panasonic AI LEVER Numri i Pjesës: 104132102103 N610121531AA 104132102101 104132102102 108712101801 N210057771AA N610115312AA Emri i artikullit: LEVER Gjendja: Origjinale e re Marka: Makinë Panasonic AV131, AVK3, AVK,

  Kontaktoni Tani

 • N210154808AB COMB për makinën Panasonic CM / NPM

  N210154808AB COMB për makinën Panasonic CM / NPM

  • markë: Panasonic

  • paketim: Dorëzimi i ajrit të shprehur

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: N210154808AB N210154808AA

  N210154808AB COMB për makinën Panasonic CM / NPM Numri i pjesës: N210154808AB Emri i artikullit: COMB Gjendja: krejt e re nga Kina Marka: Makinë Panasonic CM402, CM602, NPM Shenzhen Keith Electronic Equipment Co, Ltd "e vendosur në Baoan Qarkut, Shenzhen. Isshtë një furnizues i pajisjeve AI dhe

  Kontaktoni Tani

 • PLATE N210081355AB për makinën Panasonic CM / NPM

  PLATE N210081355AB për makinën Panasonic CM / NPM

  • markë: Panasonic

  • paketim: Dorëzimi i ajrit të shprehur

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: N210081355AB

  PLATE N210081355AB për makinën Panasonic CM / NPM Numri i pjesës: N210081355AB Emri i artikullit: PLATA Gjendja: krejt e re nga Kina Marka: Makinë Panasonic CM402, CM602, NPM Shenzhen Keith Electronic Equipment Co, Ltd "e vendosur në Baoan Qarkut, Shenzhen. Isshtë një

  Kontaktoni Tani

 • Udhëzues KXFA1NJAA00 për makinën Panasonic CM / NPM

  Udhëzues KXFA1NJAA00 për makinën Panasonic CM / NPM

  • markë: Panasonic

  • paketim: Dorëzimi i ajrit të shprehur

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: KXFA1NJAA00

  UDHZUES KXFA1NJAA00, Eelikë të qëndrueshme për makinën Panasonic CM / NPM Numri i pjesës: KXFA1NJAA00 Emri i artikullit: GUIDA Gjendja: krejt e re nga Kina Marka: Makinë Panasonic CM402, CM602, NPM Shenzhen Keith Electronic Equipment Co, Ltd "e vendosur në Baoan Qarkut, Shenzhen. Isshtë një furnizues i pajisjeve...

  Kontaktoni Tani

 • N210001891AA CLIK për makinën Panasonic CM / NPM

  N210001891AA CLIK për makinën Panasonic CM / NPM

  • markë: Panasonic

  • paketim: Dorëzimi i ajrit të shprehur

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: N210001891AA N210001891AB

  N210001891AA N210001891AB KLIKON për makinën Panasonic CM / NPM Numri i pjesës: N210001891AA N210001891AB Emri i artikullit: KLIKON Gjendja: krejt e re nga Kina Marka: Makinë Panasonic CM402, CM602,

  Kontaktoni Tani

 • KXFA1NSAA00 LEVA për makinën Panasonic CM / NPM

  KXFA1NSAA00 LEVA për makinën Panasonic CM / NPM

  • markë: Panasonic

  • paketim: Dorëzimi i ajrit të shprehur

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: KXFA1NSAA00

  KXFA1NSAA00 LEVA për makinën Panasonic CM / NPM Numri i pjesës: KXFA1NSAA00 Emri i artikullit: LEVER Gjendja: krejt e re nga Kina Marka: Makinë Panasonic CM402, CM602, NPM Shenzhen Keith Electronic Equipment Co, Ltd "e vendosur në Baoan Qarkut, Shenzhen. Isshtë një furnizues i pajisjeve AI dhe SMT, pjesë këmbimi,...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim